برای دیدن نمونه کار های اختصاصی وب سایت ما بر روی عکس زیر کلیک کنید

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی آماده-،-ساک دستی کاغذی آماده-،-ساک دستی کرافت-،-چاپ نقش و نگار

برای دیدن نمونه کارهای آماده وب سایت ما بر روی عکس زیر کلیک کنید

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی آماده-،-ساک دستی نقش و نگار-،-ساک دستی کاغذی

 

ساک دستی کاغذی

هر موقع اسم ساک خرید به گوش ما میخورد همیشه به فکر بازار و خرید و کیفی که برای حمل خرید ها بکار میبریم میفتیم.ساک های خرید یا شاپینگ بگ ها برای حمل کالا و نوعی تبلیغات تجاری خوب محسوب میشوند که در خیلی از مواقع میتوانیم روی آن بعنوان یک معرف خوب برندمان حساب جدی باز کنیم . میگویید نه حالا به این مثالی که میزنم توجه کنید :

حساب کنید فردی کالایی از فروشگاهی خریده و آن را دستش میگیرد و حمل میکند بعد کالایی دیگر از فروشگاه دیگر و بعد هم چند کالای دیگر از فروشگاه های مختلف …

حالا فرد میخواهد آن کالاها را حمل کند مگر با یک دست چند کالارا میشود حمل کرد بهترین راه حل گذاشتن همه کالاها تو یک سبد یا کیف بزرگ هست که حمل رو برای شما راحت تر کند

حالا حساب کنید همه کالاهای شما درون کیفی قرار میگیرد که اسم برند شما روی آن درج شده و همه اون کالاها که خریداری کردید با هر اسم و برندی داخل کیسه خرید یا کیف خرید یا ساک دستی خرید کاغذی یا شاپینگ بگ شما با اسم شما قرار گرفته و این یک امتیاز بسایر بزرگ برای شما محسوب میشود .

چگونه ساک های دستی تبلغاتی میتوانند یکی از عوامل مهم در تبلیغات ما محسوب شوند؟؟!

 

حالا حساب کنید این فرد با این همه کالا و کیف خرید کاغذی که نام برند شما روش ثبت شده داخل وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس یا خودرو یا تاکسی یا مترو یا خیابان و یا …. برند شمارا بدون اینکه متوجه شود تبلیغ میکند و این یعنی تبلیغات بسیار بسیار مفید برای شما ….

 

انواع ساک های دستی
ساک دستی های یا شاپینگ بگ ها بصورت ساک دستی کاغذی یا پارچه ای یا پرزنتی و … داخل بازار یافت میشوند که موضوع مورد بحث ما در مورد ساک های خرید کاغذی و مقوایی با چاپ تک رنگ یا چند رنگ است .

چاپ روی ساک دستی های کاغذی
ساک های خرید کاغذی برعکس ساک های خرید پارچه ای میتوان بصورت نک رنگ یا دو رنگ تا ۶ رنگ چاپ کرد و پس از چاپ سلفون خورده و پس از سلفون خوردن بوسیله قالب و دستگاه لترپرس برش و تیغ میخورد .

ساخت ساک های خرید کاغذی

 

ساخت ساک های خرید کاغذی هم با دست هم با دستگاه انجام میشود از اینرو این ساک ها از ضرافت خاصی برخوردار هستند چون دستان هنرمند نیروی انسان در ساخت آن دخیل است .

 

بند در ساک دستی کاغذی

بند در ساک خرید کاغذی نقش ویژه ای دارد از این رو انتخاب رنگ و جنس بند از عوامل تاثیر گذار در ساک ئدستی های کاغذی محاسبه میشوند.

چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی
تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی کاغذی قیمت | شاپینگ بگ shoping bag | ساک خرید کاغذی تبلیغاتی…