چاپ ست اداری

ست اداری چیست؟

تعرفه چاپ ست اداری ارزان چقدر است؟

چاپ اوراق اداری چگونه انجام میشود؟

ست اداری به مجموعه اوراق اداری گفته میشود که شامل کارت ویزیت ، سربرگ و طراحی و چاپ انواع پاکت می باشد .

ست اداری به اوراق اداری  که بصورت هماهنگ برای معرفی شرکت یا موسسه یا مراکز مختلف درون شرکت استفاده میشود و کمتر جنبه تبلیغاتی و بیشتر به معرفی شرکت می پردازد.

کارت ویزیت چیست ؟

انواع کارت ویزیت را نام ببرید؟

کاربرد کارت ویزیت چیست؟

چاپ کارت ویزیت به چه شکل انجام می شود؟


چاپ ویزیت فوری دیجیتال به چه شکل انجام میشود؟

کارت ویزیت ارزان چه جنسی است ؟

کارت ویزیت خاص چه جنسی است؟

کارت ویزیت از جمله اوراق اداری می باشد که در برای معرفی شرکت به مشتریان یا همکاران و یا …. داده میشود .

کوتاهترین راه برای تماس با شرکت از طریق کارت ویزیت انجام میگردد.

کارت ویزیت از جمله تبلیغات اولیه هر شرکت برای معرفی خود می باشد هر چیه کارت ویزیت شکل خاص تری داشته باشد و چاگ کارت ویزیت حرفه ای تر و خاص تر باشد میتواند نقش مهمی در رساندن پیغان و شهار شرکت و قوی تر شدتن در برندینگ به شرکت کمک کند.

دیدیه شده بعضی از شرکت ها به دنبال کارت ویزیت ارزان قیمت میگردند ، این شرکت ها هنوز از قدرت یک کارت ویزیت خاص در تبلیغات بی خبرند….

از انواع کارت ویزیت ها از رده ارزان قیمت به گرانقیمت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت ویزیت گلاسه | کارت ویزیت سلفون مات و براف | کارت ویزیت های کتان و کتان امباس | کارت ویزیت های لمینیت مات و براق | کارت ویزیت های سلفون برجسته | کارت ویزیت های لمینیت برجسته | کارت ویزیت های پی وی سی pvc | کارت ویزیت های اهنربایی و خاص دیگر ….

کارت ویزیت های گلاسه از از کاغذ گلاسه معمولی بای چاپ خودشون بهره میبرند اگر روکش دهی بشه بوسیله سلفون کارت های سلفون مات و براق میشوند .

کارت ویزیت های کتان دارای کاغذ بافت دار هستند و فابریانو هم برای چاپ کارت ویزیت استفاده میشود.

کارت ویزیت های لمینیت از دو مقوا برای چاپ کردن و یک روکش که بنام لمینیت است برای روکش دهی استفاده میکننند.

اگر بخواهیم کارت ویزیت لوکس و با کلاسی داشته باشیم از کارت ویزیت های پی وی سی و پی وی سی متالایز استفاده میکنیم برای اینکه هم کیفیت بالای دارند و هم سخت میشکنند …

برای چاپ فوری کارت ویزیت از چاپ دیجیتال استفاده میشود و برای کارت های گلاسه از کاغد گلاسه خالی و برای روکش دهی ولمینیت از دستگاه های دستی و کوچک رومیزی استفاده میشود .

چاپ پاکت

از زمان های نه چندان دور اط پاکت نامه برای ارسال نامه های خود استفاده میکردند.

از مزایای این پاکت ها این بود که نامه جنبه رسمیت پیدا میکرد و از آنها برای بسته بندی استفاده میکردند.

چاپ پاکت همیشه با چاپ تمبر و زدن روی نامه همراه بوده است.بصورتی که برای رسمی شدن نامه روی پاکت آن نسبت به هر کشور و منطقه تمبر مخصوص خود را میزدند.

چاپ پاکت مخصوص نامه ، چاپ  و ساخت پاکت اداری A4 ، طراحی و چاپ پاکت های A3 و  A5 و نامه از متداول ترین پاکت های موجود هستند.

امروزه پاکت ها کمتر استفاده میشوند بدلیل پیشرفت بشر امروزه از وسایل مانند اینترنت و … برای ارسال نامه ها استفاده میشوند اما هنوز پاکت های اوراق رسمی و دفاتر ثبت پاکت های عروسی رواج خاص خودشون رو دارا می باشند.

چاپ سربرگ

سربرگ برگهی ای است که بصورت و اندازه چاپ سربرگ A4 و A5 و برگه های یادداشت چاپ می شود و لوگو شرکت و آدرس شرکت و مشخصات شرکت در آن درج می شود و بعنوان نامه داخلش نوشته و در پاکت گذاشته و برای مقصد که میتواند شرکت های خریدار و یا و… باشد ارسال میشود.

چاپ سربرگ اختصاصی می تواند کمک زیادی به تبلیغات هر شرکت انجام دهد و یکی از قوی ترین الگوهای کاری برای رسیدن به هدف که بالا بردن کیفیت شرکت می باشد است.

جنس سربرگ ها بیشتر بصورت چاپ سربرگ کتان ، چاپ سربرگ تحریر ۸۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰ گرم میباشد .

طراحی سربرگ مسلزم حرفه ای بودن در زمینه طراحی سربرگ است و این کار هر چقدر توسط طراح حرفه ای تری انجام شود در آخر بهره بری بیشتری میتواند برای شرکت به ارمغان بیاورد.