قالب وردپرس

ساک دستی | اختصاصی

ساک دستی کاغذی

مقدمه

هر موقع اسم ساک دستی به گوش ما می‌خورد همیشه به فکر بازار و خرید و کیفی که برای حمل خرید ها به کار میبریم می افتیم. ساک های خرید یا شاپینگ بگ ها وسیله ای بسیار خوب و کارآمدی برای حمل کالا و نوعی تبلیغات تجاری خوب محسوب می‌شوند که در خیلی از مواقع می‌توانیم روی آن بعنوان یک معرف خوب برای برندمان حساب ویژه باز کنیم.

با توجه به اینکه ساک دستی کاغذی تبلیغاتی امروزه یک امر بسیار اجتناب ناپذیر و مهمی در پروسه خرید و فروش و حمل و نقل کالا  در میان مردم و فروشندگان میباشد، این  موضوع باعث شده تا یک صنعت در ضمینه تبلیغات و برندینگ بوجود آید با این نگرش که شما می‌توانید از مشتریان خود که از شماخرید کرده اند بصورت رایگان بعنوان یک تبلیغ سیار در سطح شهر بهره مند شوید. بطور ساده می‌توان گفت ساک دستی کاغذی و تبلیغاتی سرمایه گذاری پنهان و کم هزینه ودر عین حال ارزش نهادن به انتخاب مشتری شما می‌باشد.

 

لیست قیمت ساک دستی کرافت با چاپ اختصاصی


کاغذ کرافت-،-جعبه کرافت-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی کاغذی-،-قیمت کرافت

ساک دستی کرافت-،-ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی اماده-،-ساک دستی حرفه ای-،-ساک دستی فانتزی-،-ساک دستی

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی اماده-،-چاپ نقش و نگار


 

لیست قیمت ساک دستی گلاسه 170 گرمی با چاپ اختصاصی


ساک-دستی-کاغذی-،-ساک-دستی-اماده-،-ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-مقوایی-،-شاپینگ-بگ

ساک-دست-کاغذی-،-ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-مقوایی-،-شاپینگ-بگ-،-ساک-دستی

 شاپینگ-بگ-،-ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-اختصاصی-،-ساک-دستیکاغذی-،-ساک-دستی-مقوایی

ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-کاغذی-،-ساک-دستی-اماده-،-شاپینگ-بگ-،-ساک-دستی-نقش-و-نگار

چاپ-ساک-دستی-،-ساک-دستی-کاغذی-،-ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-مقوایی-،-ساک-دستی-گلاسه


کاربری ساک دستی کاغذی

ـ بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی وبهداشتی.

ـ بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و …

ـ ابزار حمل و نقل کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت ها.

ساک خرید کاغذی-،-ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی مقوایی-،-شاپینگ بگ-،-موسسه تخصصی طراحی و چاپ نقش و نگار

چگونه ساک دستی های تبلیغاتی می‌توانند یکی از عوامل مهم در تبلیغات ما باشند؟

امروزه بوتیک ها، فروشگاه ها و یا شرکت کنندگان در نمایشگاه ها که کالا یا خدمات خود را در بسته بندی اختصاصی مثل همین ساک دستی های تبلیغاتی ارائه میکنند نسبت به سایر افرادی که از ساک ها تبلیغاتی بی عنوان و یا عنوان ها تبلیغاتی عام و نامرتبط استفاده کرده اند، در بین خریداران و عامه مردم از رتبه بالاتری برخوردارند که این امر موجب افزایش فروش و اعتماد مستمر مشتریان نسبت به کالا یا خدمات شما می‌گردد.

حساب کنید فردی کالایی از یک فروشگاه خریده و آنرا به دست می گیرد و حمل می‌کند، بعد کالایی دیگر ازفروشگاهی دیگر خرید کرده، سپس کالاهایی دیگر از فروشگاه های مختلف…. حال فرد می‌خواهد آن کالا هارا حمل کند! مگر با دو دست چند کالا را می‌توان حمل کرد؟! بهترین راه گذاشتن وسایل داخل یک سبد یا کیف بزرگ است که ار حمل کردن کالا برای شما ساده و راحت گردد.

حالا حساب کنید همه کالا ها درون کیفی قرار میگیرد که اسم برند شما رو ی آن درج شده و همه کالا هایی که خریداری کرده اید با هر اسم برندی داخل کیسه خرید یا ساک دستی یا شاپینگ بگ شما با اسم برند شما قرار گرفته اند و این یک امتیاز بزرگ برای شما محسوب می‌شود.

حال اگر این فرد با این همه کالا که داخل ساک دستی کاغذی که اسم برند شما روی آن درج شده وارد وسایل حمل و نقل عمومی ماند مترو و اتوبوس و تاکسی بشود بدون اینه خود فرد متوجه بشود یک تبلیغات گسترده و بسیار مفید برای برند شما انجامداده و این برای شما فوق العاده است.

انواع ساک دستی کاغذی

ساک دستی ها یا شاپینگ بگ ها از نظر جنس به طور کلی به صورت ساک دستی های کاغذی و مقوایی، ساک دستی های پارچه ای، ساک های خرید پلاستیکی، برزنتی و … تقسیم بندی شده و داخل بازار یافت میشوند، که موضوع مورد برسی ما در این بخش ساک دستی های کاغذی و مقوایی هستند.

چاپ ساک دستی کاغذی در موسسه تخصصی طراحیو چاپ نقش و نگار

از انواع جنس ساک دستی ها و شاپینگ بگ های کاغذی و مقوایی می‌توان به کاغذ کرافت اشاره کرد که ویژگی های خاص خود مثل ارزان بودن و ضخیم بودن را به نسبت سایر اجناس دارد البته به دلیل داشتن بافت قهوه ای رنگ و سبک کلاسیکی که دارد از پر طرفدار ترین کاغذ ها برای ساک دستی محسوب میشود. از دیگر جنس های عرف و موجود در بازار ساک دستی و ساک خرید می‌توان به کاغذ گلاسه اشاره کرد که با سطح سیقلی و روغنی که دارد طرفداران خاص خود را دارد. مقوای ایندلبرد نیز جزو اجناس پر کاربرد و لوکس در بازار ساک دستی است که البته قیمت آن از سایر اجناس نام برده بیشتر است. کاغذ تحریر و مقوای پشت طوسی هم استفاده زیادی در این امر دارند.

ساک دستی کاغذی و مقوایی از نظر ضخامت و گرماژ هم تقسیم بندی های خاصی دارند. برای تعیین ضخامت کاغذ و مقوای این مدل از شاپینگ بگ ها باید گرم های موجود در بازار را بشناسیم و بدانیم که کدام یک در بازار در دسترس هستند .

برای دیدن لیست قیمت ساک دستی کاغذی روی لینک زیر کلیک کنید:

موسسه طراحی وچاپ نقش و نگار تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی