قالب وردپرس

ساک دستی های آماده کرافت طرح دار سایز 10 * 24 * 36

ساک دستی های کرافت ساده

ساک دستی های کرافت طرح ماندلا

 

 ساک دستی کاغذی ، یک تبلیغ مفید و موثر

در بازار تبلیغاتی کسب و کار امروز، اگر صاحب تبلیغاتی باشید که علاوه بر آگاه سازی مردم از کسب و کارتان، کارایی مفید و موثری برای مخاطب هایتان داشته باشد، در تبلیغ تجارت خود کاملا موفق عمل کرده اید. ساک دستی کاغذی تبلیغ و ابزاری بسیار کاربردی و موثر برای تبلیغ کسب و کار شماست که علاوه بر نقش تبلیغاتی برای شما نقش ابزاری برای مشتری یا مخاطب شما ایفا میکند، به همین دلیل ساک دستی شما مدت زمان بیشتری در دست مخاطبتان باقی میماند و در نتیجه افراد بیشتری از فعالیت های شما آگاه میشوند. شما با ارائه ساک دستی به مخاطب خود به او احترام گذاشته و نشان میدهید که به خرید او اهیت میدهید. ارائه محصول شما درون ساک دستی اختصاصی شما نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست.

 

ساک دستی  کرافت  با لوگوی  اختصاصی  شما

ساک-دستی-کاغذی-،-ساک-دستی-مقوایی-،-ساک-دستی-کرافت-،-ساک-دستی-آماده-،-ساک-دست-اختصاصی لیست قیمت ساک دستی کرافت با چاپ اختصاصی 🛍️

 

کاغذ کرافت-،-جعبه کرافت-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی کاغذی-،-قیمت کرافت

 
ساک دستی کرافت-،-ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی اماده-،-ساک دستی حرفه ای-،-ساک دستی فانتزی-،-ساک دستی

 

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی اماده-،-چاپ نقش و نگار

 


 
ساک دستی آماده | ساک دستی کرافت | ساک دستی ارزان | ساک دستی کاغذی | ساک دستی نقش و نگار

ساک دستی های آماده  کرافت  نقش و نگار

گروه تبلیغاتی موسسه طراحی و چاپ نقش و نگار، در راستای تولید ساک دستی های آماده خود این بار با ایده ای نو، اقدام به تولید ساک دستی هایی از جنس کاغذ کلاسیک و سنتی  کرافت در طرح های زیبا و مدرن ماندالا نمود است.

چرا کاغذ کرافت؟!

از تاریخچه تولید کاغذ کرافت مدت زیادی میگذرد یعنی کاغذ کرافت از اولین کاغذ های صنعت کاغذ سازی به حساب می آید. از کاغذ کرافت استفاده زیادی در صنعت چاپ و بسته بندی شده است و به علت تنوع در بافت و ضخامت این نوع کاغذ از محبوبیت زیادی برخوردار است. از آنجا که بافت کاغذ کرافت محکم و سفت می باشد این کاغذ در صنعت کارتن سازی و ورق سازی به وفور استفاده می شود.
با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و همچنین صنعت چاپ وکاغذ سازی در دنیا و با آمدن دستگاه های پیشرفته و مدرن چاپ و با وجود کاغذ ها و مقوا های زیبا و شیک امروزی نه تنها کاغذ کرافت به فراموشی سپرده نشده بلکه در امور تبلیغاتی نظیر ساک دستی ها، تراکت ها، منو رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد و مشتریان خاص خود را دارد.

کاغذ-کرافت-رول-شیت-ساک-خرید-کاغذی-مقوایی

کرافت، محبوب محیط زیست !

کاغذ کرافت به خاطر ویژگی ها و زیبایی های منحصر به فردی  که دارد همیشه از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است، اما ساختار این کاغذ یکی از دلایل بسیار بزرگی است که باعث محبوبیت جهانی آن شده وآن هم بازیافتی بودنش است. کاغذ کرافت از مواد بازیافتی سایر کاغذ ها بدست می آید و بشدت دوست دار محیط زیست می باشد و این کاغذ همیشه مورد توجه دوست داران محیط زیست بوده و هست. حال میخواهیم باهم دیگر ویژگی های کاغذ کرافت را بررسی کنیم :
– کرافت بر خلاف کاغذ گلاسه و دیگر کاغذ ها دارای طیف رنگی از کرمی روشن تا قهوه ای می باشد و همین امر باعث زیبایی ساک دستی های آماده و دیگر محصولات چاپی می شود.
– کاغذ کرافت به دلیل بافت کهنه و کلاسیکی که دارد حس خوب و نوستالژی به مخاطب میدهد و همچنین باعث جذب او می شود.
– استفاده از کرافت در محصولات تبلیغاتی نه تنها برند را خاص میکند بلکه باعث کاهش هزینه های آن برند نیز می شود.

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی آماده-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی نقش و نگار-،-ساک دستی بازیافتی-،-موسسه تخصصی طراحی و چاپ نقش و نگار

ماندالا چیست؟

ماندالا در زبان سانسکریت به معنی دایره است. ماندالا جدولی هندسی است که در ادیان هندوستان و بوداییان مورد استفاده قرار میگیرد، این جداول برایشان به عنوان نمادی برای جهان هستی به کار میرود. اصل ماندالا برای دین هندو میباشد ولی در آیین بودا هم کاربرد زیادی پیدا کرده است.
ماندالا ها اشکال دایره ای نمادین برای تمرکز بر خویشتن و جستوجو در درون انسان هستند. شکل های متقارن و منظم ماندالا توجه را ناخوداگاه به مرکز آن جذب میکند. 
موضوع جالب توجه این است، با توجه به این که در عصری به سر می بریم که پیشرفت گرافیک و هنر طراحی پیشرفت فوق العاده ای داشته است ولی با این حال، طراحی ماندالایی که یک سنت قدیمیست در طراحی های امروزی یک سبک
 جدید به حساب می آید و حتی در حال پیشرفت است.
از طرح های ماندالایی در نقاشی ها، تابلو ها، پوستر ها ، و تاتو ها استفاده می شود و در زمینه چاپ و تبلیغات هم استفاده زیادی دارند مثل ساک دستی ها، بسته بندی ها،چاپ بر روی انواع تی شرت ها، چاپ بر روی لیوان و…

طرح ماندالا-،-ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی آماده-،-ساک دستی کرافت-،-ساک دستی مقوایی-،-ساک دستی نقش و نگار-،-ساک دستی ماندالا-،-موسسه تخصصی طراحی و چاپ نقش و نگار

کرافت چیست؟

کرافت در زبان آلمانی به معنای نیرو و قدرت میباشد. رنگ کاغذ کرافت معمولا قهوه ای میباشد اما در قسمت رنگبری در کارخانه آنرا به سفید هم میتوانند تغییر دهند.

تفاوت کاغذ کرافت با کاغذ های دیگر در چیست؟

بعد از بدست آوردن خمیر چوب که از درخت های جنگلی (پهن برگان و سوزنی برگان) و فیبر های سلولوزی درست شده، ابتدا با ماده کیلور سیاه،یا سفید ترکیب میشود، سپس این ماده در فشار زیر اتمسفر پخته میشود و در آخر در مرحله شست و شو ماده کیلور از فیبر های سلولوزی جدا شده و در مراحل خاصی این ماده به شکل کاغذ به بازار عرضه میشود. این نوع کاغذ نیز به مانند سایر اجناس موجود در بازار در سایز ها و گرم های مختلف به بازار عرضه میشود. کاغذ کرافت به صورت رول و به صورت شیتهایی با عرض های مختلف و گرماژ  37 تا 250 گرم موجود است.

کاربری

ازکاربری کاغذ کرافت میتوان به همین ساک های خرید آماده موسسه ما، پاکت و بسته بندی مواد سنگین وزن که به بسته بندی قوی تری نسبت به کاغذ معمولی نیاز دارند اشاره کرد . کرافت های درجه پایین تر هم در بازار موجود هستندکه از آنها در ورق سازی و کارتن سازی استفاده میکنند که گرماژ این کرافت ها بعلت کاربری آنها در این زمینه بیشتر و ضخیم تر است. به این دسته کاغذ کرافت لاینر میگویند.

کرافت لاینر

کاغذی که برای ورق سازی و کارتن سازی و… مورد استفاده قرار میگیرد . گرم های موجوداین نوع در بازار 115، 120، 125 و 127 میباشد. این کاغذ عمدتا به صورت رول با سایز های 100 تا 250 سانت وارد میگردد. کرافتی که 100 درصد از ضایعات درست شده باشد را تست لاینر میگویند.با کم و زیاد شدن مقدار پالپ(خمیرکاغذ)، عیار کاغذ مشخص میشود که متاسفانه عمده کاغذ موجود بازار از جنس تست لاینر میباشد.

 
ساک دستی های طرح چرم آماده (امباس)

به طرح دار کردن بافت صفحه کاغذ یا مقوا توسط سیلندر، کلیشه و یا هر جسم دیگر در چاپ را امباس کردن (embossing) میگویند. با استفاده از خدمات امباس میتوان بافت های متنوعی روی کاغذ یا مقوا حک کرد که از جمله بافت های محبوب و عرف صنعت چاپ میتوان به بافت طرح چرم یا کتان اشاره نمود. امباس در چاپ به منظور بهبود عملکرد محصول، دادن شخصیت به محصول وبهبود بازار فروش محصول استفاده میشود.گروه چاپ و تبلیغات نقش و نگار این بار ساک دستی های اماده خود را با امباس طرح چرم در سه رنگ طلایی، مشکی وسفید در سایز های متنوع تولید کرده و اماده ارائه انها به شما مشتریان گرامی میباشد.

 

ساک دستی کاغذی-،-ساک دستی اماده-،-ساک دستی خاص-،-ساک دستی حرفه ای